bitka bunka mäsiar futbal chorvatsko slovensko online rekreácia Nový prírastok opona

Tréner Hapal a hráči Slovenska reagujú na vysokú prehru s Chorvátskom

Slovensko nestačilo na Chorvátsko v kvalifikácii MS 2022 vo futbale |  SPORTNET
Slovensko nestačilo na Chorvátsko v kvalifikácii MS 2022 vo futbale | SPORTNET

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - SITA.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - SITA.sk

Chorvátsko Slovensko ONLINE dnes kvalifikácia MS vo futbale 2022

Remíza v Chorvátsku. Slovenské nádeje na postup skončili

Slovensko Chorvátsko ONLINE kvalifikácia MS 2022 futbal dnes

Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 tesne nestačilo na Chorvátsko,  rozhodol Brožovič (foto) - SITA.sk
Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 tesne nestačilo na Chorvátsko, rozhodol Brožovič (foto) - SITA.sk

MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko vstalo z popola: Brazílsky sen sa rozplynul  po penaltovej dráme! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Chorvátsko vstalo z popola: Brazílsky sen sa rozplynul po penaltovej dráme! | Športky.sk

MS vo futbale 2022 - Chorvátsko - Maroko 2:1 / o 3. miesto | Šport.sk

MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Chorvátsko – Brazília |  Športový Čas
MS vo futbale 2022: Online prenos zo zápasu Chorvátsko – Brazília | Športový Čas

MUŽI A – Vstupenky na zápas s Cyprom v predaji online | Slovenský futbalový  zväz
MUŽI A – Vstupenky na zápas s Cyprom v predaji online | Slovenský futbalový zväz

Futbal: Slovensko - Chorvátsko 0:1 - Šport - Rádio Slovensko

Chorvátsko - Slovensko ONLINE: Po prestávke prišiel smrtiaci úder Chorvátov  - Fotografia č.2 | Nový Čas
Chorvátsko - Slovensko ONLINE: Po prestávke prišiel smrtiaci úder Chorvátov - Fotografia č.2 | Nový Čas